Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > School
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

School Problemen met een verslag? Enquete houden? Plaats het hier als het met school te maken heeft.

 
 
Onderwerpopties Waardering: Onderwerp waardering: 2 stemmen, 3,00 gemiddeld. Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 25 July 2006, 17:06   #22
Eagle_Forest
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door bloempjuh
Ja, sorry.. maar dit kan dus niet. Totaal niet ethisch verantwoord. Denk eens aan de machtsverhoudingen..

Ik kan me voorstellen dat er leuke leerlingen zijn (ik ben docent-in-wording), maar je kan het niet maken om met ze het bed in te duiken. Never ever.

Ik heb wel aardige docenten, leuke stagebegeleiders ook (vorig jaar een heel leuke die me vroeg naar mijn dromen enzo ), maar het is niet in te denken dat daar ooit iets zou groeien, ook al zijn ze bijna mijn collega's.
Tot je zelf in zo'n situatie verzijlt geraakt. Het is nooit te begrijpen hoe een situatie is als je er zelf inzit of al hebt meegemaakt. Je mag niet zomaar oordelen of je vooroordelen uiten, maar uiteindelijk zijn wij maar twee mensen... Is die functie van docent(e) dan zo "rein" ?
  Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 19:06.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.