|
|||||||
| Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan! |
![]() |
|
|
Onderwerpopties |
Waardering:
|
Weergavemodus |
|
|
|
|
#1 |
|
Lid
Geregistreerd op: 8 March 2002
Locatie: Rhoon
Berichten: 8.827
|
Heb wel een paar lichte verdenkingen op het moment.. waaronder zeker ook Biffy.
En aangezien Biffy nu al 2x Impressions te nadrukkelijk verdedigt heb ik al spijt dat we niet gewoon de traditie gevolgd hebben.. Biffy was ook de eerste die de naam van Anneke noemde.Mijn derde potentiele wolf blijft Frox.
__________________
"Groetjes terug." |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Girls JustWannaHave Fun
Geregistreerd op: 17 August 2003
Locatie: Heist O/D Berg
Berichten: 2.764
|
Het ziet ernaar uit dat de kans er is dat er een gelijkspel komt tussen frox en niemand.. Ehm, ik vind frox toch nét iets verdachter, dus ga ik op hem stemmen.
__________________
** You're pulling me close, I just say no... I say I don't like it, but you know I'm a liar... 'Cause when we kiss, oooh, fire! ** |
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Medewerker
Geregistreerd op: 2 December 2003
Locatie: Noord-Brabant
Berichten: 13.129
|
Citaat:
Het wasvoor hen tenslotte ook pure gok, dus waarom dan niet stemmen op degene vanwie we de indruk kregen dat hij ziener was. |
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Lid
Geregistreerd op: 1 September 2002
Locatie: leidschendam
Berichten: 11.855
|
Citaat:
Ik zeg ook maar wat hoor (als reactie op wat je over mark zei), ik weet toch net zo min als jullie wie weerwolf is.. Maar goed, zo blijkt toch maar weer dat je aan veel posten ook niet echt iets hebt want ik word nu alleen maar verdacht gemaakt! En, er moet zeker de eerste keer toch maar wat gekozen worden? wat ik zei over anneke, daar waren anderen het ook mee eens.. dus waarom ben ik dan ineens een weerwolf en iemand anders niet ![]() Én het blijkt dus dat als ik zeg dat ik een bepaald iemand ga stemmen en die blijkt een dorpeling te zijn, dat ik dan verdacht ben, betekent het dan ook dat jij ineens verdacht bent als frox (als hij de meeste stemmen zou krijgen) een dorpeling blijkt te zijn? ![]() Maar goed, verdenkingen zijn toch nooit echt op kennis gebaseerd.. Zoals gezegd: hoe kan ik je overtuigen?
__________________
We are two mariners, our ships' sole survivors in this belly of a whale |
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Girls JustWannaHave Fun
Geregistreerd op: 17 August 2003
Locatie: Heist O/D Berg
Berichten: 2.764
|
Ik geloof niet dat biffy een weerwolf is, en Tyskie denk ik ook niet. Waarom? Tja, dat kan ik niet echt uitleggen, gewoon een gevoel, denk ik.
Voor de rest weet ik het echt niet maar ik vind frox dus wel erg verdacht (en ik heb ook op hem gestemd). Ik ga nu gewoon de uitslag afwachten (en hopen dat er geen gelijkspel komt).
__________________
** You're pulling me close, I just say no... I say I don't like it, but you know I'm a liar... 'Cause when we kiss, oooh, fire! ** |
|
|
|