|
Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan! |
![]() |
|
Onderwerpopties | Stem op Onderwerp | Weergavemodus |
|
![]() |
#1 | ||||||
Lid
Geregistreerd op: 8 March 2002
Locatie: Rhoon
Berichten: 8.827
|
![]()
Voor de eerste dorpelingenronde:
Uit deze posts kunnen we nog helemaal geen informatie halen, maar voor de volledigheid neem ik ze maar mee in het atjeuh-overzicht. Citaat:
Citaat:
Citaat:
Ik heb een paar posts van Atjeuh weggelaten, maar dat waren oneliners... niet echt spannend imho. Deze posts zijn van na de eerste wolvenronde, de enige ronde waarin Atjeuh dus informatie heeft kunnen opvragen. Citaat:
![]() Citaat:
<hierna geeft Atjeuh echter in een post aan dat ze ook op prestige stemt>. Ik denk dus niet dat ze de functie van Impressions opgevraagd heeft. Neemt niet weg dat ik hem nog steeds verdenk... Prestige is dood... de wolven mogen eten en Atjeuh zou een functie mogen opvragen (als ze nog zou leven). Citaat:
Verder kan ik er dus helemaal, helemaal geen informatie uit halen... Jammer, want de ziener is errrrrrg belangrijk in dit spel. Volgende vraag die ik mezelf stel is waarom de wolven juist Atjeuh hebben uitgekozen als avondmaal. Ga ik nu ff over nadenken. ![]()
__________________
"Groetjes terug." Laatst aangepast door Tyskie : 5 February 2007 om 20:06 |
||||||
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |
Lid
Geregistreerd op: 8 March 2002
Locatie: Rhoon
Berichten: 8.827
|
![]() Citaat:
- Atjeuh is gewoon een lucky shot, wolven hebben gewoon geprikt en hebben geluk gehad. - Atjeuh zat op een goed spoor en de wolven hebben haar geëlimineerd omdat ze goed zat. Dit laatste is ook gebeurd toen Steve en Amber wolven waren een paar spellen terug. Halverwege het spel noemde ik hen als mogelijke wolven en prompt werd ik opgegeten. In dit spel hadden de wolven ultiem veel geluk dat Atjeuh ook nog ziener bleek te zijn. Een derde mogelijkheid zie ik niet. Uit werkelijk NIETS blijkt dat ze ziener is. Zelfs nu we het weten kan ik echt helemaal niets ontdekken waarin ze zichzelf prijsgeeft. Het is dus echt een superlucky shot voor de wolven dat ze de ziener er nu uit hebben. Daarom kom ik uit bij deze twee mogelijkheden. De eerste optie is een dood spoor. Als dat het geval is.. tja. Daarom borduur ik voort op de tweede optie. Namelijk dat Atjeuh toch dicht op een (of meer) van de wolven zat. Als ik haar posts analyseer kom ik toch weer op Impressions uit. Dat is volgens mij de enige persoon die ze echt daadwerkelijk verdacht noemt. Maar dus niet omdat ze zijn functie heeft opgevraagd... Lastig lastig lastig.
__________________
"Groetjes terug." |
|
![]() |
![]() |