|
|||||||
| Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken! |
![]() |
|
|
Onderwerpopties | Stem op Onderwerp | Weergavemodus |
|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Of ze ook een Marokkaans paspoort hebben vind ik totaal niet relevant. Feit blijft namelijk dat het geboren Belgen zijn, die in de Belgische samenleving opgegroeid zijn. Je behandelt die gasten alsof ze net binnen gekomen zijn en je ze weer kan terugsturen. Wat moet Marokko met onze criminelen? Lekker dan, mensen die alleen een keer een paar weekjes daar op vakantie zijn geweest krijgen zij nu in hun maag gesplitst. Dáár zit de kern van het probleem.
|
|
|
|
#2 | |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Citaat:
ze weigeren zich aan te passen aan de nederlandse/belgische wet e.d. daar zit het probleem |
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Daarom moeten ze ook gestraft worden. Maar door ze zomaar het land uit te zetten ontloop je je eigen verantwoordelijkheid en zadel je andere landen op met onze criminaliteit.
|
|
|
|
#4 | |
|
Banned
|
Citaat:
Als ze een dubbele nationaliteit hebben, is de marokaanse regering medeverantwoordelijk voor hun, omdat het dan marokaans staatsburgers zijn. Een marokaan kan niet van zijn nationaliteit af, ok. maar dan moet maroko ook de verantwoordelijkheid deels nemen voor haar burgers
|
|
|
|
|
|
|
#5 | |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Citaat:
Is de Marokkaanse overheid verantwoordelijkheid voor alle mensen met Marokkaanse roots in België? Zijn wij verantwoordelijk voor de Nederlande emigranten in Austalië die wellicht ook nog een Nederlands paspoort bezitten? Vreemd. |
|
|
|
|
#6 | |
|
Banned
|
Citaat:
moeten ze ook de verantwoordelijkheid nemen voor haar burgers. |
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Je blijft de boel omdraaien en een land verantwoordelijk houden voor zaken waar ze geen invloed op hebben. 'Van een nationaliteit afhelpen'? Waar heb je het over? Op welke gronden moet Marokko burgers die oorspronkelijk uit dat land komen verbieden hun nationaliteit aan te houden? Wat een onzin zeg. Moet Nederland ook alle geemigreerde en in het buitenland wonende/werkende Nederlanders 'van hun nationaliteit afhelpen'?
|
|
|
|
#8 | |
|
Banned
|
Citaat:
|
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Maar wat maakt Marokko in dit geval meer verantwoordelijk dan Nederland/België? Moeten die Marokkanen wel bij ons belasting betalen, maar als ze veroordeeld zijn dan moeten ze naar een land waar ze alleen qua paspoort iets te maken hebben?
|
|
|
|
#10 | |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Citaat:
1. grappig dat je ze gasten noemt. 2. Het is niet geheel waar dat ze "in de Belgische Samenleving" zijn opgegroeit. echter is het zeer waarschijnlijk wel zo dat ze in Belgie zijn opgegroeid. Vaak gebeurd het, dat minderheden, bij elkaar komen, en met elkaar opgroeien. zo komen ze in een bepaald milieu terecht. Dat zie je bij zo genoemde "Kampers" en een persoon die opgroeid in een "Probleem wijk" heeft nou eenmaal minder kans dan iemand die opgroeid in een villa wijk. tuurlijk moet je kansen creeeren, maar als je ziet dat al je vrienden veel geld verdienen door criminaliteit in wat voor vorm dan ook, dan rol je daar al gauw ook in. face it, we zijn kudde dieren., En tuurlijk is niet iedereen zo, ik zeg alleen dat de kansen vergroot zijn in. Ik vermoedt, ik ken de details natuurlijk ook niet, dat deze 3 jongens van marokaanse afkomst, opgegroeid zijn in een marrokaans milieu. dat kan een goed milieu zijn, maar ook een slechte. uit hun actie, maak IK op, dat ze een slechte jeugd hebben genoten, en dat hoeft niet door hun ouders te komen, maar dat kan ook komen door vrienden. en het zijn geen geboren belgen. het is behoorlijk strafbaar voor een Marrokaan, om zijn nationaliteit op te geven. dus hebben ze, waarschijnlijk, een dubbele nationaliteit, en zijn het geboren marrokanen, die mogelijk ook de Belgische nationaliteit bezitten. maargoed, ik ben het wel met je eens, dat Belgie zelf dit probleem moet oplossen. en Belgen en Nederlanders, mogen hun kennis in de marrokaanse cultuur wel eens opkrikken, feit is, dat Marrokanen heel gastvrij zijn, ondanks het taaldillema wat oudere marrokanen hebben, zijn ze best wel lache!, net als Polen trouwens. maar ik ben weer mieren aan het neuken.. Leh Ps. sorry voor spelfouten, ik heb dislectie Laatst aangepast door Leh : 10 May 2007 om 23:42 |
|
|