|
|||||||
| Gezondheid & Lifestyle Gezondheidsvragen? Jouw lichaam, je kleding, of gewoon je manier van leven. |
![]() |
|
|
Onderwerpopties |
Waardering:
|
Weergavemodus |
|
|
|
|
#1 |
|
Bianca
|
Als aankomende juf kan ik me niet voorstellen dat er leerkrachten zijn die tegen voorlichtingen op school zijn. Wat mij betreft kun je daar niet vroeg genoeg mee beginnen! (groep 7/8 )
__________________
http://juf-bianca.blogspot.com - Als je loslaat heb je twee handen vrij - - Verander vastbesloten van mening - |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
Voorlichting zou zowiezo een goed idee zijn inderdaad, maar als je in bars nou ook gewoon goed zou controleren op id kaarten. Nu kom je makkelijk aan bier en andere drank in clubs ookal ben je 14.
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Berichten: n/a
|
dus meer controle en leeftijd gewoon lekker op 16 jaar houden. strenger controleren en keiharde maatregelen. Als je als supermarkt een boete van 10 rugge krijgt opgelegt (per bewezen misdrijf), dan ga je je personeel wel goed instrueren hoor
|
|