Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Psychologie & Filosofie
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Psychologie & Filosofie Een forum waar je je hart kunt luchten en naar hartelust kunt filosoferen.

Gesloten onderwerp
 
Onderwerpopties Waardering: Onderwerp waardering: 1 stemmen, 3,00 gemiddeld. Weergavemodus
Oud 28 May 2007, 11:57   #1
Leh
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door Banaan Bekijk Bericht

Maar ik ben niet zomaar bekeerd omdat ik bang voor Hem ben, ik heb gelezen en kreeg vragen op al mijn antwoorden, en geloof het of niet, ik heb er alleen maar voordeel uitgehaald. Ik heb meer succes toen ik bier dronk en zei: fuck the world.
================
@astrid: Flikker ff op met je psychiatrische gedoe
================
Maar is het niet zo, dat JIJ hebt besloten om van bier drinken en the world te fucken (ff zo uitgedrukt hoor ) naar een beter leven te gaan. Daar heeft God niks mee te maken. kijk dat je er beter van bent geworden neem ik onmiddelijk van je aan. het is immers zo, dat je met een instelling als "fuck the world" enzo niet echt goed bezig bent .

================
@Sick Boy, met zulke verhaaltjes maak je het allemaal alleen maar ongeloofwaardiger, je kan een kip niet met een auto vergelijken. Je bent je eigen geloof ongeloofwaardig aan het maken.
================
en nog een keer @ astrid...
 
Oud 28 May 2007, 12:08   #2
Sick Boy
Lid
 
Sick Boy's Avatar
 
Geregistreerd op: 8 February 2007
Locatie: Noordwijkerhout
Berichten: 180
Standaard

Hier een "gelijkenis" uit de bijbel die jezus gaf.

Het is met het koninkrijk van de hemel als met een mens die goed zaad op zijn akker uitzaaide. Terwijl de mensen sliepen, kwam zijn vijand onkruid tussen het graan zaaien en vertrok weer. Toen het jonge gewas opschoot en vrucht begon te dragen, kwam ook het onkruid te voorschijn. De knechten kwamen de heer des huizes vragen: “Heer, hebt u soms geen goed zaad op uw akker gezaaid? Waar komt dat onkruid dan vandaan?” Hij antwoordde: “Dat is het werk van een vijand.” De knechten zeiden tegen hem: “Wilt u dat wij er het onkruid tussenuit wieden?” Hij antwoordde: “Nee, want dan zouden jullie met het onkruid ook het graan lostrekken. Laat beide samen opgroeien tot aan de oogst, dan zal ik, wanneer het oogsttijd is, tegen de maaiers zeggen: ‘Wied eerst het onkruid, bind het in bundels bij elkaar en verbrand het. Breng dan het graan bijeen in mijn schuur.’”’

Daarop stuurde hij de mensen weg en ging naar huis. Zijn leerlingen kwamen bij hem en vroegen: ‘Wilt u ons de gelijkenis van het onkruid op de akker uitleggen?’ Hij antwoordde hun: ‘Hij die het goede zaad zaait is de Mensenzoon, de akker is de wereld, het goede zaad dat zijn de kinderen van het koninkrijk; het onkruid dat zijn de kinderen van het kwaad, de vijand die het zaait is de duivel, de oogst staat voor de voltooiing van deze wereld en de maaiers zijn de engelen. Zoals het onkruid bijeengebonden wordt en in het vuur verbrand, zo zal het gaan bij de voltooiing van deze wereld: de Mensenzoon zal zijn engelen erop uitsturen, en ze zullen uit zijn koninkrijk allen die anderen ten val hebben gebracht en de wetten hebben verkracht bijeenbrengen en hen in de vuuroven werpen; daar zullen ze jammeren en knarsetanden. Dan zullen de rechtvaardigen in het koninkrijk van hun Vader stralen als de zon. Laat wie oren heeft goed luisteren!
Sick Boy is offline  
Oud 28 May 2007, 13:08   #3
Banaan
Amsterdam Original
 
Banaan's Avatar
 
Geregistreerd op: 9 March 2002
Berichten: 10.467
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door Leh Bekijk Bericht

Maar is het niet zo, dat JIJ hebt besloten om van bier drinken en the world te fucken (ff zo uitgedrukt hoor ) naar een beter leven te gaan. Daar heeft God niks mee te maken. kijk dat je er beter van bent geworden neem ik onmiddelijk van je aan. het is immers zo, dat je met een instelling als "fuck the world" enzo niet echt goed bezig bent .
Ik heb gewoon domme dingen gedaan, wat hou ik maar even voor mezelf. Na een tijd besloot ik naar een moskee te gaan, samen met een paar goeie vrienden en leerde daar steeds meer over het geloof. Uiteindelijk heb ik het toch daar aan te danken? Tjah, of ik zoek naar de waarheid of ik ga zeiken op anderen. Je kiest er echt zelf voor. De mensen in de moskee hebben mij zo goed geholpen met alles waar ik hulp voor nodig had, met alleen al verhalen uit de koraan en overleveringen van profeten, maar nooit hebben ze gezegd: je moet bekeren. Uiteindelijk heb ik daar zelf voor gekozen, omdat ik Hem wat schuldig ben, en heel wat dingen in te halen heb.
__________________
I put you up on the IV, Not the Roman Numeral 4
But the IV that leads to the funeral floor
Banaan is offline  
Gesloten onderwerp

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 16:26.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.