Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > The Lounge
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

The Lounge Post hier al je onderwerpen die wat meer zijn dan alleen ouwehoersel! Subforum: Schrijf je in voor de actuele forummeetings!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 10 February 2008, 19:24   #9
Fam.s
Lid
 
Geregistreerd op: 23 February 2006
Berichten: 7
Standaard Wat is er toch aan de hand

Andermaal vandaag JA, Morgen plotsklaps NEEN

17 -11-06.
Geachte familie Stiphout,
Naar aanleiding van uw mailtje naar de omroep MAX aangaande uw conflict met RABO (Schretlen) zou ik graag contact met u hebben. Voor het nieuwe consumenten programma 'In de knip' zouden wij graag met u bespreken of het zinvol is om in dit programma uw case verder uit te diepen. Ik hoop, gezien de korte voorbereidingstijd (programma start in januari), snel iets van u te vernemen.
Vriendelijke groet
Redacteur MAX, In de knip
22-11-06
Beste Familie stiphout
Ik zou eerst graag telefonisch (vandaag, morgen) uw case doornemen om de feiten nog wat duidelijker op een rij te
zetten. Dan kunnen we ook telefonisch verder een plan opstellen. De bedoeling is dat we een mooi item neerzetten
waarin we uw case neerzetten, u mag dat dan toelichten. Graag zouden we dan ook willen dat u aanwezig bent bij de uitzending waar een deskundige die in uw zaak is gedoken gaat kijken wat de mogelijkheden zijn om toch nog genoegdoening te verkrijgen in welke vorm dan ook. Uw case is een schrijnend voorbeeld van hoe de gerenommeerde banken omgaan met klanten als de tijden slecht gaan, terwijl ze met verkooppraatjes de hemel beloven. Wij zullen die discussie graag aanzwengelen, desnoods de AFM ter verantwoording roepen en toch zeker de VEB vragen zich veel intenser hiervoor in te zetten
Ik dank u voor de snelle reactie en hoop dat u uw telefoonnummer wil mailen en een tijdstip dat ik u kan bellen om het één en ander door te nemen. U kunt mij ook bellen op de redactie 035-6775501 of mobiel 06-51181841
Vriendelijke groet.
Redacteur MAX 'in de knip'
24-11-06
Beste Fam, Stiphout
Alles ontvangen, Ga er induiken. volgende week of de week daarop neem ik weer contact met u op om de zaak nogmaals door te nemen. Als u in de tussentijd nog feiten hebt of als u vragen heeft kunt u mij via dit email adres bereiken.
Vriendelijke groet en prettig weekeinde,
Redacteur 'In de knip'
08-12-06
Geachte heer Stiphout.
Na bestudering, van uw case is onze redactie tot de conclusie gekomen dat uw zaak te bewerkelijk is voor onze redactie gezien de tijd die wij hebben voor het programma op de televisie komt Na verschillende partijen gesproken te hebben, zijn we tevens tot de conclusie gekomen dat deze case te complex Is om doorzichtig in 10 minuten voor onze kijkers neer te zetten. Het item vergt te veel uitleg aan de kijker om de gehele geschiedenis uit te leggen, termen als opties en margins staan te ver van onze doelgroep, Ons doel is vooral om kijker handreikingen te geven in mogelijk onrecht dat ook velen van hen kan treffen. Uw zaak is echter te ingewikkeld, te individueel voor het programma 'In de Knip',
Ik hoop echter dat u via een andere weg nog enige gerechtigheid kunt Krijgen
Met vriendelijke groet.
Redacteur Omroep Max
Zie Google:Forums Rabobank Venray.
P.s. Stichtingen , verenigingen, en personen handelden vergelijkbaar.( steeds weer het plotsklaps niet doorgaan van eerder voornemen)
Fam.s is offline  
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 07:40.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.