Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > The Lounge
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

The Lounge Post hier al je onderwerpen die wat meer zijn dan alleen ouwehoersel! Subforum: Schrijf je in voor de actuele forummeetings!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 14 March 2010, 15:34   #1
Chitesel
Super Lid
 
Geregistreerd op: 20 May 2009
Locatie: Amsterdam
Berichten: 10.355
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door the_darkness Bekijk Bericht
Ik mag hopen van niet!
Cohen is het einde van nederland.


AMSTERDAM (AFN) - Werkgeversvoorman Bernard Wientjes vindt dat Geert Wilders Nederland ,,op een geweldige manier'' beschadigt. De voorzitter van ondernemersorganisatie VNO-NCW brengt dat naar voren in een interview met de Volkskrant van zaterdag.
Chitesel is offline   Met citaat antwoorden
Oud 14 March 2010, 16:38   #2
Mr. Macphisto
Lid
 
Mr. Macphisto's Avatar
 
Geregistreerd op: 16 June 2008
Locatie: Rome.
Berichten: 10.493
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door Chitesel Bekijk Bericht


AMSTERDAM (AFN) - Werkgeversvoorman Bernard Wientjes vindt dat Geert Wilders Nederland ,,op een geweldige manier'' beschadigt. De voorzitter van ondernemersorganisatie VNO-NCW brengt dat naar voren in een interview met de Volkskrant van zaterdag.
Waarom? De media zijn ook zo rood als een koei. Beetje sneue bron als ze toch allemaal links zijn. Ja, dan kun je zeker mee aantonen dat rechtse partijen gevaarlijk zijn!

Citaat:
zielig, dat is echt het enige woord wat ik hiervoor heb. Waar haal je uberhaupt vandaan dat als het zo doorgaat dat elke "buitenlander" voorrang krijgt boven de normale "Nederlander".

Tevens moet je nu ook betalen voor autochtonen die geen werk zoeken.

Populistisch en nationalistisch, eng.
Dat je voor zulke mensen moet betalen is sneu. Je kan nog steeds Amsterdam zuid-oost niet en hoeveel van die paarse kabinetten hebben we al gehad? Leg dat eens uit? Je zei laatst zelf nog dat je 2 lijfregels hebt om geen ruzie te krijgen ind e Bijlmer. Als die helden van jou zo goed zijn dan had dat niet gehoeven.

Trouwens. Lekker zielig ben je als je nu al partijen gaat buitensluiten. Dat maakt links nog ongeloofwaardiger? Ik schaam me kapot om Nederlander te zijn als zulke partijen weer heer het stokkie in de handen krijgen. We gaan dan zó ontieglijk hard naar de klote hé.
__________________
Alles heeft een eind en een worst wel twee.
Mr. Macphisto is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 19:38.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.