Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Aan de Bar...
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 29 August 2010, 17:44   #35
Pythagoras
Columniste
 
Pythagoras's Avatar
 
Geregistreerd op: 25 March 2010
Locatie: Tangerrrr.
Berichten: 131
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door GirlzRule1996 Bekijk Bericht
Toen ik klein was heb ik een keer de vloer met lijm gedweild.


Citaat:
Origineel gepost door Mr. Macphisto Bekijk Bericht
Op de middelbare school hadden we in de tekenlokalen van die toffe diepe wasbakken. Als je ze vol wilde laten lopen kon je een stuk pijp in het putje zetten waardoor je af kon wassen bijvoorbeeld. Ik heb toen een keer alle twee de wasbakken zo vol laten lopen en de pijpen dichtgestopt met papier en klei. Hierdoor liepen ze over. Het hele lokaal stond blank en de gang ook op een gegeven moment. Leuk was altijd dat we daar muziek aan mochten in de klas, dus niemand hoorde het overstromen als de radio goed aanstond. Uiteindelijk zijn ze er wel achtergekomen en was ik een week geschorst.

Het jaar erop had ik een nieuwe telefoon die ik even wilde testen. Vechtpartijtje filmen op het schoolplein omdat ik er 'toch bij stond'. Natuurlijk werd ik er uitgepikt en was meteen het verhaal dat het op youtube zou komen. Dat resulteerde in 2 dagen schorsing.

Ik heb vast nog wel wat maar dan moet ik even graven in mijn geheugen.
Aha, wel jammer dat je gepakt was. Het zou grappig zijn als ze nog steeds niet wisten wie het nou was.
Citaat:
Origineel gepost door SYoung Bekijk Bericht
Vroeger stolen wij altijd mais uit de maisvelden, en gingen we met die proppenschieters maisgevecht met een hele groep doen... Dat ging met die buizen waar je een ballonetje omheen deed.
Soms droogden we de maiskorrels ook zodat ze superhard werden. Op een keer kwamen we erachter dat je daarmee door ruiten heen kon schieten. Toevallig gebeurde dat bij een huis waarvan we dachten dat er niemand meer woonde. Dus toen hebben we de vooruit zegmaar een beetje geperforeerd.. Later bleken die mensen een tijdje op vakantie te zijn geweest.
Da's lullig. Kom je terug van vakantie, is je raam met maïs bekogeld.
Pythagoras is offline   Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 23:42.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.