|
|||||||
| Psychologie & Filosofie Een forum waar je je hart kunt luchten en naar hartelust kunt filosoferen. |
|
|
Onderwerpopties |
Waardering:
|
Weergavemodus |
|
|
#11 | ||||||||
|
F0rum God +
Geregistreerd op: 12 December 2007
Berichten: 24.954
|
eigenlijk wel.
want ik zeg dingen die te staven zijn. jij zegt wel dingen, maar voert geen feiten aan om deze te staven. in een discussie gaat het om feiten. voorbeelden: Citaat:
Citaat:
Citaat:
Dus dan kan je hem niet aanvoeren in een punt waarin je er van uitgaat dat hij bestaat. illegal material noemen we dat. Citaat:
Citaat:
met geen enkel punt wat je hebt gemaakt. geen enkel feit. in een discussie betekent dat dus dat je je eigen punten reduceert tot loze kreten. Citaat:
Citaat:
Het woord geloven gaat uit van het principe dat je het niet zeker weet en ook nooit zeker kan weten, maar ervoor kiest om het als waarheid aan te nemen, ondanks de incomplete feitenplank. Citaat:
Ik wil met liefde een linkbibliotheek maken maar dat lijkt mij overbodig. dat kan je ook niet.
__________________
The GOD OF FAIL is here! The FAIL God now officially has 429 worshippers. Start worshipping me today and get a personal FAIL poem for free! |
||||||||
|
|