|
|||||||
| Psychologie & Filosofie Een forum waar je je hart kunt luchten en naar hartelust kunt filosoferen. |
![]() |
|
|
Onderwerpopties |
Waardering:
|
Weergavemodus |
|
|
|
|
#1 | |
|
Shanou Solitude
Geregistreerd op: 8 December 2011
Locatie: Zaanstad
Berichten: 21
|
Citaat:
Ik heb even alles van mij afschreven in dat stukje tekst, als dat ergernissen bij je oproept moet je er geen aandacht aan besteden. Sommige mensen zijn zo nu en dan negatief zodat zij later kunnen inzien dat het niet zo vreselijk is geweest. Ik kan en zal lekker zo pessimistisch zijn als ik dat wil .
__________________
But I won't bow down even if the whole world thinks I'm crazy. |
|
|
|
|
|
|
#2 | ||
|
Super Lid
Geregistreerd op: 20 May 2009
Locatie: Amsterdam
Berichten: 10.355
|
Mens, ik ken dit forum iets langer dan jij.
Citaat:
Citaat:
Puberaal ![]() Verder wat TD zegt, Havo wiskunde mag je ook op het makkelijkste niveau doen bij het juiste profiel. Verdiep je er eens in en bel eens een andere school op met een juiste uitleg van je situatie. Nee heb je, ja kun je krijgen. |
||
|
|
|
|
|
#3 |
|
Shanou Solitude
Geregistreerd op: 8 December 2011
Locatie: Zaanstad
Berichten: 21
|
1. Ik vind zo'n reactie gewoon een beetje aso.
2. Ik post het in het openbaar omdat ik hoop dat iemand misschien een advies heeft waar ik wel iets mee kan, of het probleem herkent. 3. Nee hoor. 4. Puberaal? Dat zal vast wel (:
__________________
But I won't bow down even if the whole world thinks I'm crazy. Laatst aangepast door SCS : 8 December 2011 om 17:29 Reden: Foutje |
|
|
|