Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 16 October 2002, 19:14   #12
Fade of Light
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by eneri

je hebt vlees ook niet nodig als je geen vlees vervangers eet. alles is te halen uit fruit groente brood noten eieren en vast nog wel wat wat ik vergeet. aangezien de meeste mensen het te veel moeite vinden om n hele vegetarische maaltijd klaar te maken, met bijvorbeeld noten ipv vlees, zijn er vleesvervangers op de markt, als letterlijke vervanging van bijvoorbeeld de hamburger bij de aardappelen en boontjes. Dat is ook een goed alternatief als neit de hele familie vegetarisch eet, zodat je voor hen wel n gehaktbal kan klaarmaken, en voor de vegetariër dan n vegetarische schnitzel oid. maar je kan ook n goede vegetarische maaltijd maken zonder vleesvervangers, waar wel alle aanbevolen dagelijkse hoeveelheden in zitten.
zie je, je gaat alternatieven zoeken. Dat betekend dat vlees een alternatief is voor die noten etc...zo kom je uiteindelijk nooit tot iets wat perse noodzakelijk is om voort te kunnen leven en dus is 'alles' een luxe. Terwijl je toch zult moeten eten (voedsel inspuiten lijkt me niet optimaal).

Dit is misschien lastig in te zien, omdat je niet vanuit je eigen standpunt moet kijken, maar vanuit een universeel/objectief standpunt. In dat geval is zowel vlees als noten als etc een luxe product.

Dus je kan vlees afdoen als luxe om zo vlees niet te eten is, volgens mij(n redenering) niet correct
  Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 16:49.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.