Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 2 February 2003, 20:31   #36
Jolie
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by koelkast



kom je aan jolie dan kom je aan koelkast


Het is klinklare onzin wat je verkondigt Bartje, ik ben een stuk meer politiek geinteresseerd dan mijn ouders. Ik kijk veel programma's die met politiek te maken hebben. Mijn ouders niet, die kijken in campagnetijd de lijsttrekkersdebatten en komen tot een conclusie. Programma's als het lagerhuis vinden ze niet leuk, en ik kan er werkelijk van genieten. Zit soms alleen in de kamer mezelf op te winden omdat ik het ergens niet mee eens ben. Ik vind het reuze interessant. Waardoor ik ook mijn eigen mening vorm. Er zijn genoeg dingen waar mijn ouders en ik het totaal niet over eens zijn.
Maargoed, jij mag best denken dat mijn mening opgedrongen is door mijn ouders, of dat ik over bepaalde dingen zo denk, dat dat is omdat mijn ouders dat ook zeggen. Ik zelf weet gelukkig beter.

Laatst aangepast door Jolie : 2 February 2003 om 20:35
  Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 17:53.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.