Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Psychologie & Filosofie
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Psychologie & Filosofie Een forum waar je je hart kunt luchten en naar hartelust kunt filosoferen.

Gesloten onderwerp
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 4 May 2003, 14:27   #1
urban-tiger
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

ten eerste: wij zijn toch evenbeeld van "Hem", maar wij zijn soms/vaak egoïstisch, hebzuchtig gierig ect. zou dit niet betekenen dat "Hij"dat ook zou moete zijn?

ten tweede: Als je goed in de bijbel kijkt, wie is er nou erger dan de Romeinen, Philistijnen ect bijelkaar?






juist ja, de vrouw! en dan dat God wordt aangesproken tot "Hem"
laat ook duidelijk zijn dat het niet door vrouwen is geschreven.

ten derde: Als hij zo liefdadig moet zijn...waarom laat hij dan iedereen ten ondergaan, behalve zijn volk, niet de Joden, maar de mensen die Hebreeuws zijn (en ja daar zit een, klein, verschil in)

ten 4e: waarom staat er in die tien gebode dat je niemand, behalve "Hem" mag gelove, als er geen andere goden zijn, toch?

ten fünfste: als de bijbel 1000-en jaren geleden is geschreven, waarom verbied hij dan al de tv ect?

en als laatst: jullie moete echt Dogma gaan kijke, daar hale ze echt al het shit uit de bijbel, en verneuken ze het nog meer.
 
Gesloten onderwerp

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 09:53.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.