Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Aan de Bar...
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 20 May 2003, 22:16   #4
WishfulDreaming
-
 
WishfulDreaming's Avatar
 
Geregistreerd op: 6 January 2003
Berichten: 15.680
Standaard

Citaat:
Originally posted by appelshampoo
Ik heb ook een rot-klas er zijn maar 4 mensen met wie ik omga.. en daarvan ook maar 1 buiten school omdat die bij mij op voetbal zit..

Ach jah ik ga wel met mensen om die niet bij mij in de klas en/of niet op school zitten.. en daar heb ik genoeg aan ik hoef die sukkels niet als mijn vrienden
De jongen die dat gezegd heeft is 20j
én hij zit bij mij in de klas. Hij's drie keer gedubbeld ofzow. En hij doet alles om interessant over te komen. Ik haat em zo hard, en hij gaat het morgen weten ook.

Heb met die leerkracht van boekhouden zo veel problemen gehad, en nu ging het eindelijk wat terug goed, nu lappen ze me zoiets
WishfulDreaming is offline   Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 21:31.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.