Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Aan de Bar...
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 23 May 2003, 18:11   #26
FiZz
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by Youssef

En Fizz:

Ik zou je niet kunnen uitleggen wat voor typje je bent. Maar uitspraken en topics als "kutwereld" en "kusje wereld, wordt maar gauw beter" etc. etc. zijn bepaalde uitspraken die er voor zorgen dat ik een bepaald beeld van je vorm. Dat beeld zit in mijn hoofd en de woorden ervoor heb ik niet. Je moet trouwens niet denken dat ik nu wat tegen je heb hoor. Opbouwende kritiek enzo
Dat denk ik ook niet, sterker nog, het zou me geen fuck schelen of je wat tegen me hebt jah of nee aangezien dit maar een forum is en je geen vriend bent ofzo.

Maar goed, het is toch ook een kut wereld als er zoveel "oneerlijkeheid" (lees: Ongelijkheid etc. etc.) is en er zo weinig aan gedaan wordt?

Of zie ik het nou verkeerd?
  Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 14:07.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.