Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 19 July 2003, 18:18   #1
ShAdYPuNk
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

HeYz,

Ik vind het niet nodig U te zeggen, ik zeg het ook niet tegen mijn opa (de rest is allemaal overleden). maar die zegt er ook noot wat van, vind het niet erg, merkt het niet eens. En volgens mij vinden alle opa's en oma's het niet 'erg'. Het is toch niet vervelend als je kleinkinderen geen U tegen je zeggen?

Ik was een keer met een vriendin mee naar haar oma, een paar dagen logeren. we waren een spelletje aan het doen en ik zei dat keer geen u ( doe ik daar normaalw el omdat mijn vriendin dat ook doet). En mijn vriendin maakt daar dan (een beetje als grapje zeg maar ook) een opmerking over. En het enige wat die oma doet is naar me knipogen, zovan het maakt niet uit.

TjOoOw
  Met citaat antwoorden
Antwoord

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 10:56.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.