Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Leerlingen.com > Feedback & Mededelingen
FAQ Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Feedback & Mededelingen Hier kun je terecht met alle mogelijke vragen, klachten, opmerkingen en verbeterpunten voor het forum.

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 18 September 2003, 00:18   #24
koelkast
ubergruber
 
koelkast's Avatar
 
Geregistreerd op: 13 March 2001
Locatie: Rhoon
Berichten: 1.959
Stuur een bericht via AIM naar koelkast
Standaard

Citaat:
Originally posted by bartje518
Maar leg me dan eens uit: waarom ben je dan beheerder? Zonder een aanval in te zetten: wat zijn de taken die je op je neemt om hier beheerder te zijn? Wat zijn jou werkzaamheden, wat heb je vooralsnog bijgedragen in de periode dat jue beheerder bent? Ben ik benieuwd naar
regels inzetten, Pm's met vragen en klachten beantwoorden, spill pushen een nieuwe versie van vbb te gebruiken, ruzies proberen te sussen en geschillen proberen op te lossen.

Verder komt hierbij wat moderating editing en indien nodig het uidelen van OW en BANS

ik zou graag de regels afmaken en goed zetten maar een onverlaat met een paswd van irene heeft toen alle regels weg gedonderd dus mja beetje jammer opnieuw schrijven is een optie maar goed doe ik niet voor de lol eigenlijk.

veder probeer ik objectief en netraal te handelen tussen leden en crew. en de crew waar dat nodig is aan te spreken op hun fouten en hier wat beters van te maken. Mijn manier is alleen niet om ze te bannen, degraderen enz maar door middel van voorbeelden en discussie tot een punt te komen waar ze zelf inzien wat er mis is gegaan waarom en hoe het beter kan. Niet dat het Altijd lukt maar tot nu toe meestal wel.

Gevolg is idd dat je geen koppen ziet rollen. althans niet direct of erg snel maar ik hoop dat als mensen een serieus probleem hebben met een crew lid dat ik daar iets aan kan doen / veranderen.
__________________
Je moet niet zeggen wat je meent, maar menen wat je zegt!
koelkast is offline   Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 09:13.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.