Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Leerlingen.com > Feedback & Mededelingen
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Feedback & Mededelingen Hier kun je terecht met alle mogelijke vragen, klachten, opmerkingen en verbeterpunten voor het forum.

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 1 October 2003, 16:05   #28
0Vera
Lid
 
Geregistreerd op: 24 February 2003
Locatie: Lelystad
Berichten: 5.130
Standaard

Citaat:
Originally posted by bootje
- als je een kunstagenda wil plaatsen, zal die wel heel uitgebreid worden (België & Nederland...).
misschien kan je je daarom beperken tot een kunstagenda met aanraders? iemand die er al eens geweest is en een ervaring wil delen bv.
- wat ook leuk kan zijn, is met een groep een gedicht maken of een verhaal. zoiets is wel al eens op ADB geweest, maar misschien eens volgens thema zonder dat het te banaal is. lijkt me wel leuk. je doet ervan wat je wil.
(PS: mag ik mijn kinderboek in wording plaatsen? )
Uitgewerkt had ik de kunstagenda als volgt in mijn hoofd: leden posten in een sticky kunstagenda topic hun aanraders voor exposities in musea, of ballet/cabaretvoorstellingen en tot hoe lang die lopen. Selectief zijn lijkt me idd een goed idee
Samen een gedicht of verhaal maken lijkt me ook leuk, tuurlijk, open maar een topic erover zou ik zeggen en vraag mss wat andere leden om mee te doen, anders loopt t natuurlijk alsnog niet dan wil ik als et af is zeker wel het topic afsluiten met het complete verhaal/gedicht achter elkaar

ps: natuurlijk als ie niet te lang is is dat best leuk, misschien kunnen leden je dan nog wel helpen je verhaal te verbeteren en misschien kunnen ze je wel aan leuke plaatjes helpen ook
__________________
2-4-04 21:51 Getrouwd met Sandraatje :)
0Vera is offline   Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 22:03.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.