Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Klaag Corner
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Klaag Corner Erger je je ergens aan ? Klaag er op los !

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 16 January 2004, 22:01   #1
electricity
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

oke, vandaag naar de dokter geweest,

heb m verteld van mijn moeheid, en mijn duizeligheid. ook over mijn slechte geheugen van de laatste tijd en het feit dat ik mensen niet kan verstaan als ze iets zeggen.

bloeddruk opgemeten, was nu 100/75 vond ie wel erg laag. (maarja zit in de familie).

en heb hem ook verteld over mijn spanningen van afgelopen tijd.

hij denkt dus dat er in mijn herssenen iets mis is met de "besturing" en dat er niet overal genoeg bloed naartoe wordt gepompt (of zoiets), en dat dat mijn slechte geheugen (dus slechte concentratie) kan verklaren.
hij vroeg ook of mijn ongesteldheid normaal was (dus denk dat ie misschien dacht dat ik wel eens zwanger zou kunnen zijn? )
heb een brief meegekregen voor bloed te laten prikken, maar hij denkt dat dat allemaal wel goed zou zijn, en dat het meer geestelijk is... hij zei ook dat er aan mij niet te zien was dat ik ziek zou zijn ofzo..

en dat ik goed moet nadenken over dat ik misschien wel eens een psycholoog zou moeten opzoeken... omdat hij alles nogal heftig vond..


dus nu weten we al wat meer; moederbord defect
  Met citaat antwoorden
Antwoord

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 21:50.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.