Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Multi Media > Muziek Forum
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Muziek Forum Speel je in een band? Of wil je ons laten weten welk nummers jij waardeert. Kortom: Rok, Jas of Bloes. Het is allemaal klere-muziek en past hier dus perfect thuis!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 11 February 2004, 09:00   #11
biffyclyro
Lid
 
biffyclyro's Avatar
 
Geregistreerd op: 1 September 2002
Locatie: leidschendam
Berichten: 11.855
Standaard

Het is dan wel geen weekend-concert (waar ik heen ga is meestal door de weeks) maar ik ben gister bij Oi Va Voi geweest in de melkweg. Erg grappig omdat gister ook The Darkness daar speelden, maar dan in de suffe max. Oi va voi was echt SUUUUUUUUPERDGOED, die mensen zijn gewoon zooo geweldig.. echt niet normaal. een zangeres en 2 zangers, stuk voor stuk konden ze echt supermooi en zuiver zingen, het was echt geweldig. die 2 zangrs: een daarvan speelde ook trompet en de ander klarinet geloof ik, dan was er nog een meisje dat geweldig viool speelde. Naja je zag gewoon dat ze er onwijs zin in hadden en dat klonk ook terug, ze speelden echt fantastisch. Ik ga volgende week weer in de helling
ik heb 2 roadies weten te versieren met mijn ongelofelijke charmes, van hun heb ik dus een drumstokje en een setlist gekregen haha. echt lief. dikke sjans gehad met de klarinettist ik zal vanmmiddag als ik thuis ben foto's posten.
Ik heb ook nog veel mensen van the Darkness uitgelachen door het hek heen, heb echt vet veel nepvrienden gemaakt daar haha. het was echt GE-WEL-DIG
__________________
We are two mariners, our ships' sole survivors in this belly of a whale
biffyclyro is offline   Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 16:40.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.