Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 23 February 2004, 13:47   #34
annomeisje
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Want bij het huwelijk bijvoorbeeld het recht op adoptie aanwezig is, en omdat het huwelijk er is voor het bezegelen van man en vrouw. Als twee kerels gaan trouwens, wie is dan wat?
En homosexuelen gaan enkel trouwen om die kinderen, en ook al heb je 100 voorbeelden van gezinnen waar het wel goed komt met die kinderen, ik vind het ongezond voor hen, zij leren nooit goed kijken naar het andere geslacht. Plus dat de kans op gepest worden groot is. Er zijn altijd wel mensen die hen aankijken op het feit dat zij rare ouders hebben. Kinderen hebben gewoon een vader en moeder nodig, als een jongen geen moeder heeft leert hij nooit een houding te hebben tegenover vrouwen, en meisjes zonder pa leren dat nooit tegenover mannen. Het beeld van gezinsleven vervormt dan helemaal.

En tuurlijk, als ze bijde met dezelfde ring lopen, mij een zorg, alleen gewoon geen kinderen bij hen...Dat vind ik gewoon geestelijke mishandeling, dat doet kinderen alleen maar te kort in de opvoeding, het is egoïstisch. Net zoals gehandicapten aan de kinderen gaan of mensen met een ervelijke afwijking.
  Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 01:09.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.