Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 24 February 2004, 22:55   #1
PFP
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by Ar-Tuur
Wat een naïviteit, generalisaties en domheid. Je moet niet alle Palestijnen over één kam scheren met de extremistische, radicale Hamas, Al-Aqsa brigades, Hezbollah en dergelijken en aan de andere kant niet alle Israeli's over een kam scheren met de orthodoxe joden en extreemrechtse politici. Aan beide kanten zijn er genoeg mensen die wél uit zijn op vrede en bereid zijn daarvoor te praten, concessies te doen en een echte oplossing te vinden. En juist de 'goede' Palestijnen worden gestraft door deze muur en juist de 'goede' Israeli's worden gestraft door de zelfmoordaanslagen. Dus is het zaak dat er gewerkt wordt aan een echte oplossing in plaats van een muur met averechtse effecten.
aan jou een simpele vraag, kan de situatie nog erger zijn? De muur is een nood oplossing en over het feit dat ie op palestijns grondgebied staat ben ik het volledig met je eens.


ik irriteer me trouwens aan de term domheid

Laatst aangepast door PFP : 24 February 2004 om 23:04
  Met citaat antwoorden
Antwoord

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 16:20.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.