Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Leerlingen.com > Feedback & Mededelingen
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Feedback & Mededelingen Hier kun je terecht met alle mogelijke vragen, klachten, opmerkingen en verbeterpunten voor het forum.

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 25 April 2004, 23:09   #11
koelkast
ubergruber
 
koelkast's Avatar
 
Geregistreerd op: 12 March 2001
Locatie: Rhoon
Berichten: 1.959
Stuur een bericht via AIM naar koelkast
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door DarkAngel
Ik begin het steeds meer eens te worden met PFP. In dat andere topic (wat volgens mij ook van PFP was) over het beleid enzo, maakte ik een opmerking tegen stapper waar heel veel mensen hier een OW voor zouden hebben gekregen. En ik ging er ook van uit een OW voor te krijgen, ik heb zelf report post to a moddereter gedaan... Heb geen OW gekregen niets
Misschien handig om te melden om welke opmerking het ging in welk forum en waar en wanneer. Soms is het zo dat crew leden rekening houden met de achtergrond en omstandigheden en daarom express beslissen niet op een post in te gaan en een waarschuwing niet te geven.

Ik kan niet beoordelen of dat het geval is geweest maar het zou een mogelijke uitleg kunnen zijn voor waarom je niets ontvangen hebt.
__________________
Je moet niet zeggen wat je meent, maar menen wat je zegt!
koelkast is offline   Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 22:10.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.