Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > Sport
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Sport Alles wat met sport te maken heeft, professioneel en je eigen sport!

 
 
Onderwerpopties Waardering: Onderwerp waardering: 1 stemmen, 5,00 gemiddeld. Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 1 September 2004, 23:23   #11
Tyskie
Lid
 
Tyskie's Avatar
 
Geregistreerd op: 8 March 2002
Locatie: Rhoon
Berichten: 8.827
Standaard

Dat wilt bij Koeman ook niet veel zeggen..
Ik ben het echter wel met je eens dat Zlatan meer waarde had voor Ajax dan Bartje wilt doen geloven.. Ajax-spitsen scoren nooit veel, dus daar kun je hem niet op afrekenen. Wel was het gewoon duidelijk dat Ajax met Zlaten veel beter draaide dan zonder Zlatan.
Een spits van Ajax is geen doelpuntenmachine, bij Ajax scoren veel meer spelers. Daarom dus dat aanvallende middenvelders bij Ajax juist vaak goed uit de verf komen.

Nu denk ik dat Bartje een betere analyse van Anastasiou kan geven dan ik. Maar als ik afga op je vorige post, dan maak ik daaruit op dat Anastasiou een spits is die ballen moet krijgen. Terwijl Ajax in de spits meer ballengevers heeft. Geen spitsen die veel scoren dus.

Daarom denk ik dat Ajax veel achteruit gaat met deze verkoop. Zeker gezien de ronduit waardeloze constructie die Juventus heeft weten te bedingen. In 2008 krijgt men pas de laatste centen. Met geldontwaarding en dergelijke blijft er hooguit 6 miljoen winst over. Me dunkt dat een speler als Zlatan toch wel meer geld had kunnen opleveren. Zeker als je het vergelijk met bedragen voor Kezman, Rooney en dergelijke... Hoewel dat natuurlijk ook appels met peren vergelijken is.
__________________
"Groetjes terug."
Tyskie is offline   Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 19:06.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.