Onderwerp: In wat geloof jij?
Enkele bericht bekijken
Oud 11 January 2008, 16:33   #1
Pakspul
Banned
 
Pakspul's Avatar
 
Geregistreerd op: 11 February 2002
Locatie: Hengelo
Berichten: 12.521
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door Sick Boy Bekijk Bericht
Stel dat het allemaal verzonnen is. Betekend dat dan wat jezus gezegd heeft niet goed is? Jezus is in ieder geval het voorbeeld hoe je het hier wel moet doen op deze aarde, dan is het toch geen probleem om zijn woord te geloven hoe het wel moet. Want als alle mensen zoals jezus was, dan was de wereld wel goed (nog wel de dood en ziektes, maar wel om het zomaar even te noemen, hemel op aarde).
Zoiets heet normen en waarden als iemand anders je dat moet vertellen moet je eens bij jezelf nagaan waar je mee bezig bent, laatst was er ook iemand die zei als god niet bestaat dan ga ik toch mooi moorden en alles doen wat niet mag... waarom zou je dat doen?
Citaat:
Origineel gepost door Sick Boy Bekijk Bericht
En mijn opa zij ook niet met 100% zekerheid dat het waar was, maar hij had het wel gezien en je moet er maar gewoon op vertrouwen dat het waar is.
Oudere mensen ijlen wel vaker moet je niet teveel vertouwen in hebben
Pakspul is offline