Citaat:
Origineel gepost door Vlinder
ja alleen als dat kind al bepaalde symptomen heeft, maar ze adhd nog niet helemaal zeker kunnen vaststellen. Als de ritalin aanslaat is zeker dat het kind het heeft, en helpt het niet dan blijft het een twijfelgeval.
|
dat is dus bullshit ik heb zelf adhd en gebruik daarvoor ook medicijnen.
Je ondergaat verschillende tests en daar komt een resultaat uit er zijn zegmaar bijvoorbeeld 30 punten waar mensen met adhd last van hebben. Als uit dat onderzoek naar voren komt dat je van meer dan een bepaald aantal punten last hebt, zeg 20 dan heb je adhd omdat het dan geen toeval meer is.Heb je er b.v 10 dan heb je geen adhd.
Ohja ook is het een foute gedachte dat medicijnen voor adhd je rustiger maken,er zit alleen een stof in(ik geloof amphetamine) die ervoor zorgt dat je concentratie boog groter is. Het gebeurt niet voor niets dat studenten ritalin/concerta slikken of amfetamine snuiven zodat ze zich beter kunnen concentreren op hun leerwerk.