Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > The Lounge
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

The Lounge Post hier al je onderwerpen die wat meer zijn dan alleen ouwehoersel! Subforum: Schrijf je in voor de actuele forummeetings!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 24 May 2005, 19:54   #1
AMF
Super Lid
 
AMF's Avatar
 
Geregistreerd op: 23 December 2002
Locatie: Utrecht
Berichten: 8.609
Standaard Ontslag

Sinds twee weken geleden heb ik een beetje onenigheid met m'n baas. Ik heb een keer verkeerd op het werkrooster gekeken en daardoor was ik er een donderdagavond (koopavond, dus het ging maar om 3 uurtjes) niet, en moest hij deze voor me werken (de bus van mijn huis naar de stad gaat maar 2x per uur dus ik zou pas om 8u op m'n werk kunnen zijn en dan had het geen zin meer). Nouja ik heb nu al zo'n 1000x m'n excuses aangeboden en gezegd dat ik het nog zal inhalen.

Een maand geleden heb ik vrij gevraagd voor aanstaande donderdagavond en volgende week donderdagavond, vanwege de examens, en volgende week donderdag heb ik een barbecue met een groep examenleerlingen, die ik eigenlijk gewoon niet wil missen. Gisteren stuurde hij me een sms dat ik aanstaande donderdag vrij heb, maar volgende week niet. Daarop heb ik teruggesmst dat ik een barbecue heb. Toen smste hij 'Maar zaterdag zei je nog dat je dan gewoon kon werken', terwijl ik dat helemaal niet gezegd heb. Dus ik heb dat teruggesmst, en toen stuurde hij terug 'p.s. je hebt nog steeds een 10u contract en je bent mij nog iets verschuldigd'.

Hij heeft gelijk over dat 10u-contract, maar daar hebben we toen hij mij in dienst nam (mondelinge..) afspraken over gemaakt. Zo zou ik in principe niet op de donderdagavond hoeven te werken, maar alleen als ze me nodig hebben. Ik heb dus echt maar 4x gewerkt op donderdagavond, en de hele winter heeft hij me niet ingeroosterd. En nu dit. Bovendien heb ik toen al tegen hem gezegd dat school altijd voor werk gaat, en daar was hij het toen roerend mee eens.

Zaterdag wil ik dus even een gesprek met hem, omdat ik het ten eerste geen stijl vind dat hij dit per sms vertelt. En ten tweede vind ik de manier waarop, als een soort dreigement ook niet echt kunnen. Ik begrijp z'n frustratie wel, maar hij komt z'n afspraak niet na. Ook zou ik in de zomervakantie een 32u-contract krijgen, maar ik weet niet of ik nu nog wel zo'n zin heb om 4 dagen per week te gaan werken. Ik heb dus besloten dat als hij me zaterdag niet op een normale manier te woord staat (hij is nogal een driftkikker), ik mijn ontslag ga indienen, want bij m'n oude werk ontvangen ze me met open armen

In mijn individuele arbeidsovereenkomst kan ik alleen niets vinden over opzegtermijn, etc. Weet iemand misschien of hier algemene regels voor gelden? Op de website van de ANWB (daar werk ik dus ) kan ik er ook niets over vinden. Sta ik in mijn recht als ik mijn ontslag indien?

sorrie voor het lange verhaal
__________________
Uw advertentie hier?
AMF is offline   Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 06:48.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.