Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Gezondheid & Lifestyle
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Gezondheid & Lifestyle Gezondheidsvragen? Jouw lichaam, je kleding, of gewoon je manier van leven.

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 12 January 2005, 21:15   #8
bruggi
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Ik rook niet & dat past bij me.

Drink wel alcohol, best wel regelmatig, mede doordat ik in de horeca werk, het is al snel een gewoonte geworden na t werk ff te blijven hangen en een paar rosétjes te drinken, of waar ik dan ook trek in heb die avond. Daarnaast ga ik ook veel uit en dan drink ik ook meestal wel alcohol, maar heeeel zelden te veel.
Overdag drink ik eigenlijk nooit alchohol, misschien hooguit incidenteel een biertje/wijntje op een terrasje in de zon. Ik heb mensen in mijn omgeving die de hele dag door aan de zuip zitten, dat vind ik echt een beetje triest.

Als ik vind dat ik de laatste weken te veel alcohol heb gedronken (dikmakerrr ) ga ik ff een paar avondjes aan de icetea/tonic oid .

Drugs heb ik nog nooit geprobeerd en ook absoluut geen behoefte aan, dit vind ik ook totaal niet bij mijn lifestyle passen. Ga ook eigenlijk niet met mensen om die drugs gebruiken in welke vorm dan ook (niet bewust zo gekozen maar blijkbaar trekken die mensen me niet zo).
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 18:19.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.