Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Seksualiteit
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Seksualiteit Hier kun je terecht met al je vragen en ervaringen op het gebied van sex en alles wat daar mee te maken heeft.

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 8 December 2004, 16:39   #1
Snoes
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

een slippertje, ok, ma daar versta k alleen zoenen onder, seks is veeeel te ver, vooral dat je het meerdere malen doet en nix opbiecht.

Wat zegt die andere jongen daar trouwens van, aangezien hij een goede vriend is zal hij wel weten dat je een vriendje hebt toch?
Nu, niemand verbiedt het je, maar hou ook zeker rekening met de gevolgen, niet alleen met je vriendje, je sexy reputatie zou wel eens die van een afgedankt sletje kunnen worden.

Stop er maar mee, voor het te laat is, je bent nog jong, je kan nog veel vriendjes hebben waar je mee kunt vrijen, ma twee tegelijk, tja, ik weet het zo niet.

Laat ons ook weten hoe het is afgelopen nŕ de biecht
  Met citaat antwoorden
Antwoord

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 11:47.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.