Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 6 November 2005, 13:05   #15
Ar-Tuur
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door bartje518
Mij valt één op de drie nog wel mee eigenlijk. Ik maak ook bij bepaalde werkwoordsvormen structureel fouten en als ik eerlijk ben lig ik er niet echt wakker van. Zolang het leesbaar blijft en duidelijk is wat ik bedoel dan is het wat mij betreft in orde.

Daarbij is de Nederlandse taal dusdanig moeilijk gemaakt met allerlei uitzonderingen dat foutloos schrijven vrijwel onmogelijk gemaakt is..
Ik zie schrijnende werkwoordsfouten ook om mij heen op de universiteit en ik vind het domweg erg slecht. Het is gewoon groep 8-stof, die ook als je weinig taalgevoel hebt met een beetje goede wil best te beheersen is. Je zegt wel dat het in orde is, maar ik zou als werkgever iemand die 'ik wordt' of 'hij studeerd' spelt absoluut niet meer serieus nemen. Ook in andere (formele) teksten vind ik het slordig en amateuristisch overkomen.
  Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 08:40.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.