Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Seksualiteit
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Seksualiteit Hier kun je terecht met al je vragen en ervaringen op het gebied van sex en alles wat daar mee te maken heeft.

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 21 July 2006, 13:47   #27
LovexMusic
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door AMF
Weet jij met hoeveel jongens/meisjes je vriend(in) naar bed is geweest voor jou? Knap je af op iemand als je weet dat hij/zij veel bedpartners heeft gehad of maakt dat niet uit als je allebei serieus bent wat je relatie betreft?
Ja ik weet het wel, zelfs met wie en hoelang hij daar een relatie mee heeft gehad Het klinkt mss stom, maar ik vind het soms wel leuk om over exen te praten, wat voor ervaringen hij daarmee heeft gehad en wat wel/niet goed ging enzo. Met sommige van zijn exen kank ook ontieglijk lachen en gaat hij zelf ook nog mee om. Zo weet je wat je een beetje kan verwachten en ik vind het eigenlijk wel prima zo.

Er is idd wel een grens voor me, waardie ligt weet ik zo gauw niet Maarja als je op je 16e al met 20 naar bed bent geweest vink dat toch echt wel veel
  Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 16:55.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.