Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Psychologie & Filosofie
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Psychologie & Filosofie Een forum waar je je hart kunt luchten en naar hartelust kunt filosoferen.

 
 
Onderwerpopties Waardering: Onderwerp waardering: 1 stemmen, 3,00 gemiddeld. Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 5 September 2007, 19:00   #11
Pakspul
Banned
 
Pakspul's Avatar
 
Geregistreerd op: 11 February 2002
Locatie: Hengelo
Berichten: 12.521
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door Ukrainian Bekijk Bericht
Ben terug na een lange tijd en ben erg enthousiast.

Goed, u gelooft dus in de grote knal. Ik weet er niet heel veel van, omdat het me niet veel kan schelen, maar zover ik het me kan herinneren weet ik dat alles in het heelal zich ophoopte in één stipje niet groter dan een lettertje. En vervolgens draaide het ontzettend snel en kwam het tot een geweldige explosie.
Nou wil ik zeggen dat het toen maar één kan draaide en dat alles wat uit de explosie ontstaan is ook die kant op zou moeten draaien.
Dat zijn jou woorden niet de mijne hoe en wat met de bigbang weet ik ook niet, maar er zijn theorien dat het in begin alleen maar energie was en uit deze energie is materie ontstaan.
Citaat:
Origineel gepost door Ukrainian Bekijk Bericht
Geinig ideetje over zo'n Big Bang, leuk en aardig, maar dan zit ik met een vraagje. Namelijk: Hoe kan het dan zo zijn dat de planeten niet allemaal één kant op draaien?

Gegroet.
Hoe kan het dat geen enkel mens op elkaar lijkt? Zo gaat het ook met planeten. Het kan ook zijn dat een planeet eerst een kant omdraaide en later omdat het misschien met een andere planeet is gebotst een andere kant op draait.

Laatst aangepast door Pakspul : 5 September 2007 om 19:14
Pakspul is offline  
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 12:13.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.