Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Zoeken Berichten van vandaag Markeer forums als gelezen

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Waardering: Onderwerp waardering: 1 stemmen, 5,00 gemiddeld. Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 28 March 2010, 21:35   #11
Joey1994
Rode
 
Joey1994's Avatar
 
Geregistreerd op: 25 March 2010
Berichten: 317
Stuur een bericht via MSN naar Joey1994
Standaard

[QUOTE=Mr. Macphisto;1465704]
Citaat:

Wat een communist ben jij zeg. Vanaf de zijlijn roeptoeteren dat iedereen gelijk kan zijn en dan gewoon keihard afhaken als het buitenland hulp nodig heeft. Dat zegt niet iets over wat ik met Haiti aanmoet maar over het falende systeem wat jij aanhangt. Dat is behoorlijk nep op die manier.
Juist, iedereen kan gelijk zijn. We hebben het geld zelf nodig in dit land. Als we alles op orde hebben zouden we kunnen investeren in haitie. Bijv. geld geven aan de Communistische Partij daar. Scholen opbouwen zodat ze wat leren. Kortom, eerst eigen land op orde. Dan omkijken naar de rest van de wereld.


Citaat:

Geen voedselbanken hier?
Nou die zijn er zeker wel hoor maat. Weet je hoe ze dat mooi kunnen doen? Het afschot van de wilde zwijnen op de Veluwe daarnaartoe brengen. Heeft iedereen 'savonds rollade op brood. En aangezien er toch een zooi huizen leegstaan door die verrotte huizenmarkt kunnen ze eindelijk een paar van die krakers eruit trappen en daar al dioe zwervers inzetten. Zijn we daar ook weer mee klaar.
Ik bedoelde de opvangtehuizen.


Citaat:
En dat is dus hetgeen waar je niet voor kan kiezen. De overheid bepaald waar jouw geld naartoe gaat dus dan helpt het nog niets als het voor de verkeerde doeleinden gebruikt wordt.
Je kan altijd proberen je stem te laten horen om te vertellen dat je het oneens bent. Zij bepalen waar ons geld naartoe gaan maar, samen staan we sterk en alleen zijn we niks. Individueel kunnen ze zo een klacht naar de vuilnisbak doorverwijzen. Wanneer er vakbonden aan te pas komen(nog zoiets socialistisch) word er wel geluisterd. De kracht van de arbeider wordt door de huidige regering zwaar onderschat. Dat zal ze ook duur komen te staan.

Edit : Morgen lees ik wel wat je post nu ga ik ff heerlijk slapen om er morgen weer fris uit te zijn. Goedenavond kijkers/posters.
__________________
Ek wil jou he.
Joey1994 is offline   Met citaat antwoorden
 

Onderwerpopties
Weergavemodus Stem op dit onderwerp:
Stem op dit onderwerp::

Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 14:23.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.