Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Liefde & Relaties
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Liefde & Relaties Laat je liefdesgevoelens de vrije loop!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 23 September 2004, 21:15   #1
psychobunny
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door electricity
omdat ik daar veel te onzeker voor ben en te bang om afgewezen te worden, en om voor gek te staan. want wat zijn antwoord ook is (ja of nee) ik weet in beide gevallen niet wat ik er op moet zeggen..

@Bootje, ben veel te bang om dan letterlijk te horen dat ie een relatie heeft. wil dat liever indirect horen of dat dat duidelijk gemaakt word. want weet echt niet hoe ik daar mee om zou moeten gaan omdat ik hem zo graag mag en me zo verbonden voel.. en dat gaat verder dan gewone vriendschap..

@psychobunny: tuurlijk, niets mis mee met gewone vriendinnen hebben. maar dan gaat ie wel ver voor "gewone" vriendinnen. ik kan het ook goed vinden met een hoop gasten maar daar ga ik echt niet mee om zoals hij bij mij doet (en ik bij hem)
Ik weet het eigenlijk niet. Ik heb een tweetal jongens, met wie ik ook zo omga, en tim heeft daar weinig tot geen problemen mee?
Maar ik zit wel over hem bezig, en dat doet hij dus niet, dus daaruit zou ik dan eerder afleiden dat ie single is...
  Met citaat antwoorden
Antwoord


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 22:31.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.