Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 7 October 2004, 12:09   #15
K@rima!
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door klootzak

Met het toestaan van het dragen van hoofdoeken geven wij toe aan een geloof waarin een ander geslacht de overmacht heeft.

Oh, op elk forum is het ook hetzelfde. Mensen komen altijd veel te snel met hun mening op de proppen. Kijk eens niet teveel naar Nova, en kijk eens om je heen. Spreek meisjes aan, vraag ze of ze die hoofddoek uit zichzelf dragen, of ertoe gedwongen zijn
Dan pas mag je iets zeggen. Ik geloof niet dat je dat al hebt gedaan. En please.. voor je dingen over een geloof gaat zeggen lees er dan eerst wat over. Je moet een onderwerp van vele kanten benaderen. En niet vanuit jouw 'westerse bril' bekijken en dingen zo beoordelen!! Nergens in de Koran staat dat een vrouw minderwaardig is aan de man! Maar ik geloof dat ik weer tegen muren sta te praten.. Je gelooft het vast niet
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 17:15.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.