Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 2 November 2004, 17:37   #11
annomeisje
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door BlackTurtle
jij was toch ook lesbisch? dan ben je ook een homo.


maar alleen omdat jij nooit geen kinderen wil(maak ik hierop uit) waarom zou iemand dat alleen omdat hij/zij op het zelfde geslacht valt niet willen?

en speel je dan direkt hetero omdat je graag aan de buitenwereld wil laten zien dat je voor elkaar gekozen hebt?

en je bent tegen het nemen van kinderen door homo's zeg je, maar waarom dan ? ben je niet in staat een goeie ouder te zijn als je homo bent?


ik vind jou maar een apart geval
Inderdaad, ik ben ook lesbies. En dan kan ik nog wel het zelfrespect hebben dat ik geen hetrootje ga spelen. En ik zou ook nooit iets nemen met zo'n iemand.

Het is slecht voor het kind. Ik geloof dat een kind op alle gebieden zich niet goed kan ontwikkelen als het uit een homo-paar voorkomt. Ze hebben een troebelbeeld op de wereld en op liefhebben. Plus dat ze 9 van de 10 keer dood gepest worden. Het ik heb recht op kinderen zinnentje is alleen al egoïstisch. Het gaat dan niet om de kinderen maar om jezelf. En daarom alleen kan een homo nooit goed voor kinderen zorgen.
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 23:09.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.