Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Liefde & Relaties
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Liefde & Relaties Laat je liefdesgevoelens de vrije loop!

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 15 January 2005, 14:31   #1
Jamiel
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Ik zie het 'niet-seks-hebben-met-een-ander' niet als een regel waar iedereen zich aan moet houden en over heeft genomen,ik zie het als een gevoel dat iedereen heeft, als je van je geliefde houdt.
En dat gevoel wordt ieder individu anders beschreven,maar uiteindelijk is het hetzelfde: Je wilt bij je vriend/vriendin blijven, en er alles mee delen.
Geen pijn,geen zorgen,geen onzekerheden,gezellig samenzijn,met z'n tweetjes. Daar is niks 'serieus' en 'verantwoordelijkheid nemen' aan.
Je hebt er gewoon geen behoefte aan met een ander te vozen.

En zoals jij zegt : " die verantwoordelijkheden beangstigen mij hoe dan ook ", je hebt dan kennelijk inderdaad nog niet echt van een meisje gehouden.
Maar geloof me, je zult ooit graag die zogenaamde verantwoordelijkheden graag op je willen nemen hoor Je zou het dan gevoelsmatig niet eens meer kunnen, met een ander zomaar seksen.
  Met citaat antwoorden
Antwoord


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 06:59.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.