Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 25 February 2005, 11:33   #2
LoeLoe
 
LoeLoe's Avatar
 
Geregistreerd op: 16 October 2000
Locatie: VenrayCity
Berichten: 4.876
Standaard

Hmm nou jah ik zit op de PABO dus ik weet der wel wat van

Ik vind niet dat alle scholen openbaar moeten worden. Op dit moment is het zo dat een school zelf mag kiezen wat voor vorm het zich aan neemt en dat kan alle kanten op (o.a. openbaar, jenaplan, montesorri, vrije school, iederwijs.. noem het maar op).

Een ouder kan er zelf voor kiezen naar welke school het kind dan wordt gestuurd. Voor ieder wat wils. Als jij graag wilt dat het kind vooral opgroeit met allerlei andere culturen, nou wat let je dan om je kind naar het openbaar onderwijs te sturen?

Als een kind een bepaalde stijl van leren heeft, of juist makkelijk wat van anderen leert.. waarom dan niet gewoon het jenaplan?

Al die visies en soorten school zijn er om kinderen te plaatsen waar zij het beste presteren. En ik vind dat we dat moeten blijven behouden.
__________________
Tjah...
LoeLoe is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 21:44.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.