Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Fun > The Lounge
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

The Lounge Post hier al je onderwerpen die wat meer zijn dan alleen ouwehoersel! Subforum: Schrijf je in voor de actuele forummeetings!

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 27 February 2005, 15:33   #12
thali
architect of life
 
thali's Avatar
 
Geregistreerd op: 29 May 2004
Locatie: Belgica
Berichten: 7.713
Standaard

Kaart lezen, op de borden en naar buiten kijken. Da's het enige wat ik mag doen. Aangezien ik nogal vlug autoziek word, mag ik al niet lezen of slapen in de wagen en neem ik de stoel vooraan in, dus moet ik zowat coördineren en zorgen dat we niet fout rijden.

Wat we wel doen als we met een groepje in de wagen zitten is het volgende en we spelen het buiten de auto ook:
als je een gele rijdend voertuig op vier wielen ziet, mag je elkaar op de schouder kloppen. En daar allerlei varianten op, zoals bij een zwarte wagen van plaats verwisselen, bij een groene een knuffel geven, enz.
__________________
bombing for peace is like fucking for virginity
beauty booty killerqueen
thali is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 12:13.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.