Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Psychologie & Filosofie
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Psychologie & Filosofie Een forum waar je je hart kunt luchten en naar hartelust kunt filosoferen.

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 15 April 2005, 19:27   #5
EternalShadow
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

er zal niet echt veel veranderd zijn, kapitalisme zal nog steeds iets zijn waar men zich moeilijk aan kan onttrekken, en men wordt nog steeds geregeerd door de economie waar we het administrative password van kwijtgeraakt zijn.

alles wat we in 1000 jaar zouden kunnen bereiken zal hoogst waarschijnlijk slechts een kleine 5% daadwerkelijk van ontwikkeld worden, aangezien alle knappe koppen in dienst zijn van verschillende bedrijven / landen, en die elkaar nog altijd zoveel mogelijk tegen werken, in plaats van ze allemaal in een kamer te zetten en het eens samen uit te zoeken.

noem me pessimistisch maar ik acht de kans redelijk groot dat we onszelf tegen die tijd toch op z'n minst wel voor zo'n 90% uitgeroeid hebben.
  Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 22:53.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.