Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

Bekijk resultaten enquête: Wat stem jij in het Referendum over de Europese Grondwet
Voor! 9 24,32%
Tegen! 24 64,86%
Ik stem niet.. 4 10,81%
Stemmers: 37. Je mag niet stemmen in deze enquête

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 18 May 2005, 15:25   #11
Tyskie
Lid
 
Tyskie's Avatar
 
Geregistreerd op: 8 March 2002
Locatie: Rhoon
Berichten: 8.827
Standaard

Beetje jammer dat zoveel mensen NEE gaan stemmen omdat ze anti-Europa zijn. Juist door NEE te stemmen verandert er helemaal niets, blijft Europa een ondoorzichtig 'iets'.
Nederland zal inderdaad echt geen provincie van Europa worden, we blijven onze eigen wetten houden en ook typische Nederlandse waarden als euthanasie, abortus etc verdwijnen dus niet.
Maar waarom weet deze regering niet gewoon fatsoenlijke argumenten aan te dragen ipv geraaskal over een WOIII etc? Waarom weten ze niet fatsoenlijk duidelijk te maken dat zaken als Turkije, euro etc niets met de grondwet te maken hebben, zoals Tuur al aandraagt? Er heerst een enorm anti-grondwet-klimaat in Nederland en dat is vooral aan deze regering te wijten. Waarom weten ze de voordelen van Europa niet echt duidelijk te maken?

En voor PFP, onderzoek van NIPO heeft uitgewezen dat slechts zo'n 19% vertrouwen heeft in de regering...
__________________
"Groetjes terug."
Tyskie is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 14:34.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.