Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Gezondheid & Lifestyle
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Gezondheid & Lifestyle Gezondheidsvragen? Jouw lichaam, je kleding, of gewoon je manier van leven.

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 8 June 2006, 12:59   #1
Iessie
Stopwoordjesverslaafde
 
Iessie's Avatar
 
Geregistreerd op: 11 October 2003
Berichten: 1.219
Standaard

misschien moet je wel een bril voor veraf als je bijv. de ondertiteling op tv niet meer kan lezen...ik had eerst ook dat de letters waziger werden en ik heel m'n ogen "fijn moest knijpen" om weer goed te kunnen zien. Heb nu ook een bril, het is wel veel beter zo.
En ja..als je niet goed boeken kunt lezen, kan je misschien toch maar even langs de opticien gaan (zou ik sowieso doen) voor een leesbril, of om te kijken of je überhaupt een bril nodig hebt.
Je moet ook niet te lang achter elkaar tv of pc kijken, want daar krijg je vermoeide ogen van...dus wordt alles vanzelf waziger. En het is ook een idee om boeken in goed verlichte ruimtes te lezen i.p.v. in het donker. Maar dat had je vast ook zelf wel begrepen.
__________________
Ik ben blond. Wat is jouw excuus?
Iessie is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 04:41.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.