Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Multi Media > Kunst
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Kunst Leuke cabaretier gezien? Of spannende expositie in een museum? Schrijf je recensie hier! Mooi verhaal, gedicht of kunstig plaatje? Deel het hier met anderen!

Antwoord
 
Onderwerpopties Waardering: Onderwerp waardering: 2 stemmen, 5,00 gemiddeld. Weergavemodus
Oud 2 July 2006, 21:01   #1
DeIdioot
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door AMF
omg we hebben het hier over een schrijfwedstrijd onder misschien 10 jongeren (als het er niet minder zijn) in de leeftijd van 12 t/m 20..ik denk dat de argumenten van DeIdioot daar niet op van toepassing zijn
Ah neen? En waarom niet dan, Forumbaas?
  Met citaat antwoorden
Oud 2 July 2006, 22:14   #2
AMF
Super Lid
 
AMF's Avatar
 
Geregistreerd op: 23 December 2002
Locatie: Utrecht
Berichten: 8.609
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door DeIdioot
Ah neen? En waarom niet dan, Forumbaas?
bijv. omdat de gemiddelde jongere in de leeftijd 12-20 jaar nog nooit een boek van verhelst heeft open geslagen, en inzendingen bij een schrijfwedstrijd onder jongeren op deze website kunnen niet vergeleken worden met verhalen van die auteurs..dus het is totaal nutteloos om juryleden daarop af te rekenen

ik wil niet zeggen dat je een wedstrijd hier niet goed moet aanpakken, maar overdrijven is ook een vak apart
__________________
Uw advertentie hier?
AMF is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 July 2006, 19:52   #3
Dunja
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door AMF
bijv. omdat de gemiddelde jongere in de leeftijd 12-20 jaar nog nooit een boek van verhelst heeft open geslagen, en inzendingen bij een schrijfwedstrijd onder jongeren op deze website kunnen niet vergeleken worden met verhalen van die auteurs..dus het is totaal nutteloos om juryleden daarop af te rekenen.

ik wil niet zeggen dat je een wedstrijd hier niet goed moet aanpakken, maar overdrijven is ook een vak apart
Vind ik ook.
  Met citaat antwoorden
Antwoord


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 15:39.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.