Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden Bepraat hier de laatste actuele gebeurtenissen, of over alle andere onderwepen die actueel zijn en je interessant lijken!

 
 
Onderwerpopties Waardering: Onderwerp waardering: 1 stemmen, 5,00 gemiddeld. Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 9 September 2006, 13:35   #22
thali
architect of life
 
thali's Avatar
 
Geregistreerd op: 29 May 2004
Locatie: Belgica
Berichten: 7.713
Standaard

Volgens mij zijn we nu gewoon op een punt gekomen waarop spotten met het geloof mogelijk is in de westerse wereld. Kijk maar bijvoorbeeld naar die moslimcartoons.
Alleen vergeten we inderdaad rekening te houden met mensen die daar niet gediend mee zijn, gezien dat toch een mindere groep is. Het overgrote deel van de westerse bevolking gelooft niet meer of toch niet meer zo 'fanatiek' als vroeger. Anderen kunnen er wel eens mee lachen en dan heb je de droogstoppels van een conservatieven die dit natuurlijk ongehoord vinden.

Is het trouwens niet zo dat Madonna joods is?

Citaat:
Dominee geeft valse bommelding toe
za 09/09/06 - Een 63-jarige Nederlandse dominee heeft bekend dat hij een valse bommelding gedaan heeft in een poging om het concert van Madonna niet te laten doorgaan.

De man was geshockeerd door de scène in het concert waarbij Madonna aan een kruis hangt.

Hij werd kort na de oproep gearresteerd omdat hij zijn persoonlijke telefoon gebruikt had.

Omdat het waarschijnlijk het eerste dergelijke misdrijf van de dominee is, is er veel kans dat hij een lichte straf krijgt.

De optredens van Madonna in de Amsterdamse ArenA gingen zondag en maandag gewoon door. Volgende week sluit de zangeres haar tournee af in Moskou.

Ook Russische orthodoxe christenen hebben hun bedenkingen bij het gebruik van religieuze beeldspraak in haar show.
Bron.
__________________
bombing for peace is like fucking for virginity
beauty booty killerqueen
thali is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 05:18.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.