|
Aan de Bar... Onder het genot van een denkbeeldig drankje kun je hier alles kwijt wat je nergens anders kwijt kunt. En het hoeft nergens over te gaan. Spammen en flamen is echter ook hier niet toegestaan! |
![]() |
|
Onderwerpopties |
Waardering: ![]() |
Weergavemodus |
|
![]() |
#1 | |
Amsterdam Original
Geregistreerd op: 9 March 2002
Berichten: 10.467
|
![]() Citaat:
WAT IK ZELF OOK AFKEUR is het gedrag van _sommige_ nederlandse moslims tegenover homo's en joden. Ik heb zelf veel homoseksuele vrienden dus daar erger ik me ook aan, maar ik zal nooit van me leven een geloof daarop afrekenen. Een moslim mag pas gelovig leven als hij geaccepteerd wordt en kan leven in zijn omgeving where ever that may be. En misschien is DAT een oorzaak van de islamitisering en niet de islam zelf (om maar even terug naar onderwerp te gaan)
__________________
I put you up on the IV, Not the Roman Numeral 4 But the IV that leads to the funeral floor |
|
![]() |
![]() |
#2 | |
Banned
|
![]() Citaat:
En SOMMIGE nederlanders zijnidd geen haar beter dan geweldadige gelovigen. ze zijn zo mogelijk nog zieker in hun hoofd, kwestei van afkomst. En een (potentiee) moslim word al in de opvoeding geindoctrieneerd (excuus voor een eventuele spelfout) vanaf de jeugd door de koran en zijn famillie |
|
![]() |
![]() |
#3 | |
Amsterdam Original
Geregistreerd op: 9 March 2002
Berichten: 10.467
|
![]() Citaat:
Kwestie van afkomst? Absoluut niet, het gaat erom in hoeverre je kan aanpassen aan je omgeving. Ik heb een vriendin in Drenthe, woont tussen nederlanders en da's een HEEL groot verschil met de grote steden, waar moslims meteen naast elkaar wonen en dus niet veel hoeven te doen om zich aan te kunnen passen >> toepassen moslim in land van oorsprong = fout fout fout.
__________________
I put you up on the IV, Not the Roman Numeral 4 But the IV that leads to the funeral floor |
|
![]() |
![]() |
#4 | |
Banned
|
![]() Citaat:
excuus mijn spellingsvermogen is nooit mn sterkste kant geweest ![]() Ik ben van mening dat je je aanpast aan de gebruiken in het land waar je bent. ongeachte je geloof. |
|
![]() |
![]() |
#5 | |
Medewerker
Geregistreerd op: 2 December 2003
Locatie: Noord-Brabant
Berichten: 13.129
|
![]() Citaat:
Ik vind dat allochtonen hier in Nederland best hun eigen cultuur mogen aanhouden. Maar ze moeten wel rekening houden met de wet.
__________________
six is afraid of seven. because 7 8 9 |
|
![]() |
![]() |
#6 | |
Banned
|
![]() Citaat:
wat ze thuis doen intereseertme geen kut en nu kappen met die serieuse shit ![]() |
|
![]() |