Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Liefde & Relaties
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Liefde & Relaties Laat je liefdesgevoelens de vrije loop!

Antwoord
 
Onderwerpopties Waardering: Onderwerp waardering: 1 stemmen, 1,00 gemiddeld. Weergavemodus
Oud 2 May 2007, 15:04   #1
melipark
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door Danielle89 Bekijk Bericht
Hallo allemaal,

Ik ben Danielle nieuw op dit forum en tienermoeder! Ik heb nog niet echt de tijd en mogelijkheid gezien om hier alles bij te lezen over jullie meningen maar hier mijn verhaal:

Ik heb sinds mijn 15de een hele leuke vriend (Maikel) we waren vanaf begin af aan heel close ik zat bij hem in de havo klas en we zagen elkaar dus eigenlijk dagelijks! Maikel is 1 jaar ouder dan mij!

Toen Maikel thuis problemen kreeg (hij was toen 17) hebben mijn ouders gezegt dat hij tijdelijk bij ons thuis kon wonen omdat de situatie thuis echt niet meer ging! Maikel en ik waren steeds meer samen en gingen dus ook steeds vaker met elkaar naar bed. ik was aan de pil en we gebruikten altijd een condoom dus niks om ons zorgen over te maken!

tot 8 september 2005: ik had allang ongesteld moeten worden (7 dagen overtijd) ik heb altijd een regelmatige cyclus gehad dus er moest iets fout zijn! ik besprak mijn ongerustheid met Maikel die even later met een zwangerschapstest aan kwam! de streep was er meteen zo duidelijk. we waren beiden geschokt, hoe kon dit gebeuren.

We moesten het onze ouders vertellen die reageerden gelukkig vrij positief! Maikel en ik besloten om dit kindje te houden! het ging goed tussen ons we hadden de steun van onze ouders vrienden en overige familie.

Na een goed verlopende zwangerschap hebben wij op 16 juni 2006 ons eerste kindje gekregen! wat waren wij trots!

ze heet: Fiene Jelina


was na bij haar geboorte een flinke meid van 3600 gram en 50 centimeter!


Onze ouders hebben samen gezorgt dat ons kindje een baby-kamer en spulletjes kreeg die een baby nodig heeft! beiden zijn we weer gaan studeren ik psychologie en Maikel rechten.

Ook hebben wij sinds januari dit jaar ons eigen huisje, omdat we ons eigen gezinnetje wilden vormen zodat oma gewoon oma kan blijven!
zo lief ! ik ben echt heel blij dat alles is goed verlopen en prachtig zo een situatie . hoe is dt dan eigenlijk kunnen gebeuren als ik dat vragen mag heeft de dokter dat ook uitgelegd dat allebei de voorbehoedsmiddelen hun werk niet hebben gedaan ???
nog eens proficiat
  Met citaat antwoorden
Oud 2 May 2007, 15:40   #2
Denathy
Lid
 
Geregistreerd op: 7 April 2007
Berichten: 277
Standaard

ik zou mijn vriendin (heb ik niet maar toch) nooit dwingen of adviseren abortus te plegen. Stel je voor dat je vriendin spijt krijgt van haar abortus? dan zou ik me echt onwijs schuldig voelen. Vind het haar keuze dan.
Denathy is offline   Met citaat antwoorden
Oud 3 May 2007, 20:45   #3
Danielle89
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door melipark Bekijk Bericht
zo lief ! ik ben echt heel blij dat alles is goed verlopen en prachtig zo een situatie . hoe is dt dan eigenlijk kunnen gebeuren als ik dat vragen mag heeft de dokter dat ook uitgelegd dat allebei de voorbehoedsmiddelen hun werk niet hebben gedaan ???
nog eens proficiat
Ik ben in de periode daarvoor ziek geweest en waarschijnlijk heeft de pil daardoor niet gewerkt,, het is moeilijk te verklaren allemaal maar het condoom moet gescheurd zijn anders is het eigenlijk onmogelijk!

Wij hebben de 'pech' gehad dat het bij ons dus mis is gegaan, maar ik ben nu hartstikke gelukkig met onze dochter en wil haar voor geen goud missen dus het is toch nog ergens goed voor

ik wil graag een foto vna haar plaatsen op het forum hoe werkt dat?
  Met citaat antwoorden
Oud 4 May 2007, 10:06   #4
Denathy
Lid
 
Geregistreerd op: 7 April 2007
Berichten: 277
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door Danielle89 Bekijk Bericht
, maar ik ben nu hartstikke gelukkig met onze dochter en wil haar voor geen goud missen dus het is toch nog ergens goed voor
dat?
Gelukkig maar .
Denathy is offline   Met citaat antwoorden
Antwoord


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 13:00.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.