Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Leerlingen.com > Feedback & Mededelingen
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Feedback & Mededelingen Hier kun je terecht met alle mogelijke vragen, klachten, opmerkingen en verbeterpunten voor het forum.

 
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Prev Vorige Bericht   Volgende Bericht Next
Oud 25 March 2010, 00:38   #11
smiley D
Wegens zeiken gewijzigt
 
smiley D's Avatar
 
Geregistreerd op: 10 February 2010
Locatie: op je lip
Berichten: 1.298
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door Stevie Bekijk Bericht
De mentaliteit in "mijn" tijd wil ik met terugwerkende kracht ook wel een oorzaak noemen waarom mensen niet lang bleven hangen. In die tijd was er een vaste groep forummers die elkaar goed kenden, op msn hadden en hier op het forum kwamen om te chatten, te roddelen en onderlinge vetes uit te vechten. Dat was een kliekje waar je als nieuweling maar moeilijk tussenkwam. Of dat nu zo is (en of er dus een mentaliteitsverandering nodig is) kan ik niet beoordelen omdat ik al 2,5 jaar hier niet actief ben geweest.

\.
Dat is nu ook zo toen ik hoer kwam een maandje geleden moest ik me ook eerst bewijzen ofzo het is dat ik zelf ook redelijk sarcastisch ben en het goed kan hebben maar ik snap als mensen snel weg gaan,aan de andere kant een klein forum is ook niet erg.
__________________
Luctor et emergo.Veritas aéquitas.
Grootste prutser - forumawards 2010
favoriete newbie - forumawards 2010
smiley D is offline   Met citaat antwoorden
 


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 05:33.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.