|
Even voorstellen Hoi! Ben jij nieuw op dit forum? Hier kun je jezelf dan even voorstellen aan de andere leden op dit forum. |
|
Onderwerpopties | Stem op Onderwerp | Weergavemodus |
![]() |
#8 |
Lid
Geregistreerd op: 1 January 2011
Berichten: 6
|
![]()
Heb hier al paar jaar wel een gitaar rondslingeren (ooit een akkoordjes geleerd, dan een jaar of 2 niet gespeeld, dan een paar eenvoudige solootjes geleerd, dan weer een paar jaar niet gespeeld), maar nooit echt op geoefend. Ik weet wel welke snaren welke noten zijn, en als je dan weet dat een fret een halve toon is, dan kan je alles wel mooi beredeneren zonder echt een goed gitarist te zijn.
M'n basgitaar heb ik deze zomer gekocht, en dan heb ik me een paar weken beziggehouden met de 'bas-techniek'. Toen 't school weer begon, heb ik de basgitaar ook weer op de lange baan geschoven. M'n 'echte' instrument is piano, wat ik dus stukken beter kan ![]()
__________________
http://www.maxvmh.tk http://www.youtube.com/maxvmh |
![]() |
![]() |