Ga Terug   Leerlingen.com Forum > Algemeen > Seksualiteit
FAQ Ledenlijst Kalender Berichten van vandaag

Seksualiteit Hier kun je terecht met al je vragen en ervaringen op het gebied van sex en alles wat daar mee te maken heeft.

Antwoord
 
Onderwerpopties Stem op Onderwerp Weergavemodus
Oud 18 May 2002, 21:39   #1
Miss_Ironic
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by DarkAngel


Ik ben het nu al 6 jaar en ik heb nog steeds elke keer lol! Oke soms niet maar meestal toch wel, ik denk dat je het verkeerd begrepen hebt, ik ben vandaag gewoon ongesteld geworden, leuk blijk het te zijn geworden tijdens mijn inteek gesprek!!
ja ik zeg ook niet dat je je altijd klote moet voelen, ik ben meestal ook gewoon vrolijk, maar als er gewoon al een paar dingen zijn gebeurt en alles ff tegen zit, reken maar dat dat als je ongesteld bent nog 10x erger word! dat bdoel ik
en indien ik tot een maand geleden, 3 maanden lang er vanalles was gebeurt, voelde ik me echt meer dan klote, das geen pretje!
  Met citaat antwoorden
Antwoord


Berichting Regels
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Aan
Smilies zijn Aan
[IMG] code is Aan
HTML code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 12:45.


Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.